Co najlepiej napisać?
-Ilość zamawianych produktów,
-na jaki cel potrzebujesz to zamówienie,
- jaki chcesz by to wyglądało 

Kontakt

Napisz do mnie
ze swoim pomysłem,
a ja przygotuje
dla Ciebie ofertę.Przygotuję dla Ciebie personalizowany produkt jako podziękowanie dla Twoich gości! Jeśli planujesz ważne wydarzenie, ten wyjątkowy upominek będzie świetnym sposobem na to, by Twoi goście zapamiętali ten dzień na dłużej! Potrzebujesz specjalne podziękowanie dla świadkowej, lub propozycje o świadkowanie? Nie ma sprawy, możemy przygotować dowolną treść i dostosować zawartość paczki! To samo tyczy się prezentów na urodziny, zakończenie roku szkolnego czy gwiazdkę!
Spersonalizować możesz kolor, zapach z pośród dostępnych w mojej ofercie, wygląd opakowania,
a do wyboru masz kilka opcji! 

Personalizowany produkt dla firm! Poszukujesz prezentu dla Twoich klientów, pracowników? Idealnie się składa, bo świeca jest świetnym pomysłem, który pasuje dla wielu branż! 
Mogę przygotować produkt z Twoim logo, o wyjątkowym zapachu wybranym z pośród mojej oferty.

Produkty SOYLO w Twojej firmie. Jeśli prowadzisz salon spa, masażu, beauty, hotel czy kawiarnię, kwiaciarnę czy inne fantastyczne miejsce i chcesz, by zapach produktów SOYLO towarzyszył Tobie
i Twoim klientom to jak najbardziej jest to możliwe. Uwielbiam takie rozwiązania!

Mój produkt w Twoich boksach prezentowych! Świetny pomysł! Wyjątkowe zapachy i produkty ozdobne które pokochali moi klienci na pewno sprostają także Twoim wymagającym odbiorcom!
Znajdziesz u mnie szeroki wybór produktów, które możesz miksować w kilku wariantach.

Świece i woski od SOYLO w Twoim sklepie? Tak, to możliwe. Jeśli prowadzisz sklep stacjonarny czy Internetowy, mogę przygotować dla Ciebie ofertę współpracy. Otrzymasz produkt i wszystko co zawiera się w zestawie do sprzedaży. 

W jaki sposób
możemy współpracować?

regulamin konkursu

kontakt

dostawa

e-mail

soylocandle@gmail.com

SOYLO

+ 48 517 667 835
10:00 - 20:00 

polityka prywatności

regulamin sklepu

współpraca